АктивИнвест

Общественная организация инвесторов строительства по Глушкова 6
Текущее время: 24 окт 2021, 00:26

Часовой пояс: UTC + 6 часов [ Летнее время ]
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 12 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 24 апр 2012, 05:45 
Не в сети

Зарегистрирован: 11 мар 2009, 15:24
Сообщений: 2010
Інвестори житлового будівництва, даремно ще чогось чекати, треба вимагати і захисту, і закону.

У середу, 25 квітня, відбудеться Всеукраїнська акція протесту «Марш безквартирних інвесторів». Терпець урвався, і приватні інвестори більше 50-ти об’єктів незавершеного житлового будівництва м. Київ, м. Одеса, м. Іллічівськ Одеської області , м. Севастополь, м. Житомир, м. Тернопіль, Київська область проведуть Всеукраїнську акцію протесту.

Досить державі усуватися від вирішення глобальної проблеми більше 120 тисяч українських сімей, які так сподівалися покращити свої житлові умови, не чекаючи житла від держави, яка на даний момент їх кинула наодинці із замовниками, забудовниками. Немає ще такої країни в світі, де б не був врегульований ринок – «інвестор житлового будівництва – замовник – забудовник». Немає такої країни, де на понад 4,5 тисяч об’єктів будівництва стоїть мертва тиша і ллються гіркі сльози людей, які від держави не отримали ні захисту, ні підтримки.


Вимоги:

1. Усвідомити масштаби нашої проблеми в Україні (120 000 сімей) та нарешті звернути на неї увагу!

2. Негайно скликати нараду Кабінету Міністрів України для вироблення плану дій щодо невідкладного вирішення нашої проблеми у складі:

- Перший віце-прем’єр міністр України;

- Міністр фінансів України;

- Міністр внутрішніх справ України;

- Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України;

- Міністр економіки України;

- Генеральний прокурор України;

- ініціативна група інвесторів.

3. Винести Постанову Кабінету Міністрів України, якою затвердити перелік «проблемних» об’єктів житлового будівництва. На період до вирішення проблем завершення будівництва цих об’єктів створити Тимчасову урядову комісію з питань завершення будівництва цих об’єктів.

4. Притягнути до відповідальності осіб, внаслідок злочинів яких завдано значної шкоди інвесторам.

5. За безпосередньої участі ініціативної групи інвесторів розробити проект змін до діючих нормативних документів з метою захисту прав інвесторів та вироблення механізму вирішення проблеми завершення будівництва проблемних об’єктів.


Організатори акції: ВГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам», ГО «Асоціація приватних інвесторів та власників», ГО «АктивІнвест», ГО «Союз інвесторів», ГО «Об'єднання пайовиків фірми «Консоль», ГО «Захист прав інвесторів. Головківська 5/7».Всеукраїнську акцію «Марш безквартирних інвесторів» оголошено безстроковою.

Дата початку проведення: 25 квітня 2012 року.

Місце проведення: марш від Європейської площі до Кабінету Міністрів та Адміністрації Президента.

(У інших містах дізнавайтесь за контактними телефонами).

Час проведення: з 9.30 год.

Контактні особи:

Анна Семоненко, ГО «Об'єднання пайовиків фірми «Консоль», м. Севастополь - 050 240 19 81 ;
Віктор Ткачов, ГО «Союз інвесторів», м. Одеса – 095 765 76 28 ;
Анастасія Станіславська, м. Іллічівськ Одеської області - 066 320 51 02 ;
Тетяна Яценко, ГО «Захист прав інвесторів. Головківська 5/7», м. Одеса - 097 214 01 10 .


Руслана Величко, Прес-секретар Всеукраїнської громадської організації «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам», м. Київ (044) 228-28-42/063 187 41 06
info@investhelp.com.ua
http://www.investhelp.com.ua


Вернуться наверх
 Профиль  
 

СообщениеДобавлено: 24 апр 2012, 19:01 
Не в сети

Зарегистрирован: 11 мар 2009, 15:24
Сообщений: 2010
http://h.ua/story/354239/

Ми об’єдналися для того, щоб з нами почали рахуватися!

Я звертаюсь до людей, які сподіваючись на порядність свого забудовника та правопорядок в державі ризикнули вкласти свої кошти в будівництво житла для себе, своїх дітей або онуків. Ризикнули і помилились…

У кожного з нас своя біда і історія боротьби за свої права. За роки такої боротьби кожен з нас набув свого власного досвіду протистояння шахраям, злодіям та переконався у байдужості до наших проблем органів нашої держави. Досвід більшості з нас показує, що окрім нас наша проблему нікого не хвилює і вирішувати її ніхто не збирається.

Сьогодні забудовники мають більш ніж серйозне лоббі у Верховній Раді України (за різними даними від 15 до 40 Народних депутатів України мають будівельний бізнес) і в інших органах державної влади. Під впливом саме цього лоббі та під виглядом спроби захистити наші з вами права, законодавці спочатку створили складні і не прозорі «схеми» інвестування в будівництво, а потім – з початком фінансової кризи – більш ніж на 3 роки фактично заборонили нам вимагати від забудовників виконувати свої зобов’язання.

Наша з Вами пасивність призвела до того, що діючі в Україні закони дозволяють будівельним магнатам та шахраям вільно користуватися нашими коштами і не відповідати за свої дії, прикриваючись штучними фінансовими посередниками та інструментами.

Просто вдумайтесь: за вже існуючими законами для того щоб придбати квартиру у забудовника ми мусимо купувати цінні папери або віддавати кошти фінансовому посереднику, який контролюється самим забудовником. При цьому, ані продавець цінних паперів, ані фінансовий посередник відповідальності за виконання забудовником своїх зобов’язань не несе! Тому, у разі відмови забудовника добудовувати об’єкт, ми змушені воювати з ним за право добудувати наше житло самотужки, а потім - з бюрократичним механізмом держави за право це житло експлуатувати. Законом не передбачено, ані випадків вилучення об’єкту у забудовника, ані механізмів об’єднання інвесторів і отримання ними об’єкту від забудовника. Як за таких правил ми можемо захистити свої права? Відповідь очевидна… Ніяк.

Тож, досить! Настав час заявити про свої права та своє бажання їх захищати! Потрібно написати свої правила гри і примусити забудовників та державу їх прийняти, інакше проблема більшості з нас вирішена не буде. Щоб нас почули, ми маємо показати свою силу та єдність у своїх вимогах. Саме з цією метою ініціативною групою інвесторів з багатьох об’єктів було прийнято рішення провести Всеукраїнську акцію протесту «Марш безквартирних інвесторів». Проведення акції заплановано на 10.00 год., 25 квітня 2012 року, під будівлею Кабінету Міністрів України.

Організацією акції протесту займається Оргкомітет акції, до якого входять представники ініціативних груп 8 проблемних об’єктів. 25 квітня ми будемо вимагати:

1. Утворити надзвичайну урядову комісію для реформування законодавства у сфері інвестування у будівництво житла та вирішення проблем конкретних інвесторів.
2. Притягнути до відповідальності конкретних осіб, внаслідок злочинів яких завдано значної шкоди інвесторам.
3. Вжити заходів щодо першочергового поліпшення житлових умов інвесторів, що постраждали внаслідок злочинів вчинених забудовниками (список осіб буде складатися на самій акції).
4. Затвердити Постановою Кабінету Міністрів перелік проблемних об’єктів незавершеного будівництва. Введення для інвесторів таких об’єктів законодавчого мораторію на нарахування відсотків та штрафних санкцій за кредитами, взятими для інвестування в ці об’єкти.

Ми об’єдналися для того, щоб з нами почали рахуватися! Станом на день написання цього листа свою участь у акції підтвердили інвестори з більш ніж 20-ти проблемних об’єктів з 10 міст України. Нас уже багато, але нам потрібна участь і підтримка кожного хто має спільну з нами проблему для того, щоб почути і його думку.

Виходьте з нами та голосно заявіть про свою проблему. Беріть з собою дітей, родичів, друзів та знайомих. Нам всім жити в Україні.

Тепер нас мусять почути!

Гончарук Олексій
Всеукраїнська громадська організація
«Асоціація допомоги постраждалим інвесторам»

п.с. Беріть парасольки :)

Читать полностью: http://h.ua/story/354239/#ixzz1sxULtfaK


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 24 апр 2012, 19:25 
Не в сети

Зарегистрирован: 11 мар 2009, 15:24
Сообщений: 2010
http://www.day.kiev.ua/227426

Про «Марш під парасольками»(Всеукраїнська акція протесту «Марш безквартирних інвесторів»).
Олексій ГОНЧАРУК: «Радити людям вкладати кошти в довгобуди — це все одно, що пропагувати суїцид»
Алла ДУБРОВИК, «День»


Про який інвестиційний клімат у країні йдеться, якщо інвестори свої права мусять відстоювати на вулиці. Жителі шести українських міст, які сподівалися покращити своє «квартирне» питання й інвестували кошти в незавершене будівництво, завтра вийдуть на «Марш парасольок». Ця акція — лише попередження, кажуть організатори. Якщо протягом місяця питання проблемних забудов не зрушить із місця, на вулицю вийдуть як мінімум 120 тисяч українців. Щонайменше стільки українських сімей, за даними ГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам», заплативши за нове житло, залишилися безхатченками.

Напередодні маршу «Дню» вдалося поспілкуватися з головою громадської організації «Асоціація постраждалих інвесторів» Олексієм Гончаруком. Молодий чоловік сам є, як він каже, «проблемним» інвестором. Юрист за фахом, він уже понад три роки оббиває пороги органів державної влади, і — дарма. Його омріяна й оплачена квартира на вулиці Київській в Обухові як була у стадії проекту, у такій стадії й залишилася. Спочатку він пробував самотужки вирішувати проблему, ефект був нульовий. Тому вирішив заручитися підтримкою «родичів по нещастю» і створити громадську організацію. На скарги об’єднань, каже він, влада хоч якось реагує. Втім і в ГО, насправді, мало важелів впливу на вирішення «квартирного» питання. Усе, каже Гончарук, у руках парламентарів. Ні, йдеться зовсім не про те, щоб створити мобільну будівельну еліт-бригаду з 450 народних обранців, яка б добудувала всі 450 тисяч проблемних об’єктів по країні. Депутатам потрібно просто навести лад у законодавстві. Інакше, каже Гончарук, у лавах армії «проблемних» інвесторів щороку з’являтиметься щонайменше декілька сотень новобранців. А молоді сім’ї, які вирішили інвестувати в нове житло, не лише дітей, а й онуків виховуватимуть на зйомних квартирах.

— А чому, власне, є потреба виходити на вулицю? Ви справді переконані в тому, що протестні марші є дієвим інструментом у нашій країні?

— Ми хочемо, щоб з нами почали рахуватися як з суб’єктом процесу, як із 120-ма тисячами людей, проблема яких потребує негайного вирішення...

Крім того, є потреба привернути увагу можновладців до того, що є люди, які мають відповідати за те, що ці проблеми з’явились. Адже, відверто кажучи, нікого з винних сьогодні не покарано. Більше того, кримінальні справи у цьому питанні з величезною кількістю потерпілих на достатньо великі суми збитків розглядаються районними слідчими, які не мають ані кваліфікації, ані реальних можливостей для розслідування справ такого масштабу. І — очевидно — за таких умов сподіватись, що ці справи буде доведено до нормального логічного завершення не доводиться.

Звісно, за нормальних умов із цими проблемами треба сідати за стіл, виробляти позиції й вирішувати проблеми спокійно, без надриву, без лозунгів і транспорантів. І ми вже пробували так робити. Результат — нульовий. Нас, проблемних інвесторів, не поменшало, навпаки, — збільшилось. У нашій країні форми конструктивного донесення проблематики просто не працюють.

Публічність — це єдиний спосіб діалогу з владою. Бо за таких умов вона просто змушена відповісти на твої проблеми, інакше ж буде погано виглядати в очах електорату. Будемо відвертими, ми маємо надію, що хтось напередодні виборів вирішить скористатися нагодою «попіаритися» й допомогти нам у наших проблемах...

— Та чи справді допомогти, а не просто наобіцяти, пройти на вибори й забути? Адже останнім часом ми бачимо, що вуличні акції протесту провокують владу не на діалог, а на його імітацію.

— Ми маємо чималий досвід спілкування з владою через вуличні протести. І готові майже до всіх варіантів розвитку подій, тому прагматично підходимо до питання. Ми вимагаємо терміново скликати робочу групу при Кабміні. Якщо за місяць цього зроблено не буде, або ж зібрана робоча група не зрушить з місця нашу проблему, ми вийдемо на вулицю під час чемпіонату Євро-2012 і набагато більшою кількістю.

— У своїх вимогах ви пропонуєте затвердити постановою Кабміну перелік проблемних об’єктів, притягнути до відповідальності осіб, які завдали значної шкоди інвесторам... Ви вже маєте перелік таких об’єктів і список «потенційних» обвинувачених? Що об’єднує сьогодні всі проблемні недобудови (окрім «безквартирних» інвесторів, звісно)?

— Перелік є, список «злочинців» — також. Це все — результат накопичення інформації за три роки нашої діяльності. Важливо розуміти, що Асоціація — це не організація збоку, яка веде статистичний підрахунок. Усі ми — це і є проблемні інвестори. Кожен із нас вписав до переліку свій об’єкт і прізвище того «злочинця», з вини якого, як ми вважаємо, сталася проблема.

Сьогодні безпечно інвестувати в нерухомість майже неможливо. Існуючі механізми передбачають інвестування в цінні папери, які продаються посередником. Якщо ви потім хочете пред’явити якусь претензію, то ви сковані абсолютно непотрібними речами, як от строк пред’явлення до погашення...

Проблеми не вирішуються. Чому? Очевидно ж, що за допомогою молотка не можна рубати дрова. Чого ж ми хочемо обдурити логіку і зробити це? А давайте ще через страхові компанії будемо інвестувати в будівництво, через недержавні Пенсійні фонди (до речі, була така ідея)... Це маячня, такого немає ніде у світі. І абсолютно очевидно, звідки ростуть ноги у цих ініціатив. Це — не що інше, як прагнення забудовників оптимізувати свої податкові платежі через створення «прокладки» між ними та споживачем — професійного фінансового посередника, яким керує сам же забудовник. От і виходить, що я нібито віддаю свої гроші суб’єктові, який повинен контролювати забудовника. Але останній платить цьому суб’єктові заробітну плату. То, скажіть, може він об’єктивно його контролювати за таких умов? А в нас, за законодавством, виявляється, що таке можливо.

— Скандальна забудова на вул. Гончара в Києві теж є об’єктом вашої уваги? Ви захищаєте зараз інвесторів, які вклали кошти в цей будинок?

— Це — не зовсім наша проблема. Будинок не будується тому, що його спорудження загрожує руйнацією пам’ятки архітектури, а не через зловживання забудовника. Відверто вам скажу, не в свої справи ми намагаємось не втручатися. Роботи своєї вистачає.

Я не знаю, щоб хтось з інвесторів будинку на Гончара звертався в Асоціацію по допомогу.

Моя особиста точка зору — проблеми в інвесторів об’єкта по вулиці Гончара в Києві однозначно будуть. Адже навіть при найкращому для них варіанті об’єкт все одно ще деякий час будувати не будуть.

Корінь проблеми — в некомпетентності або ж у заангажованості людей, які дають висновки на етапі надання дозвільної документації на будівництво. Адже вже тоді люди мали б знати, що якусь шкоду може бути завдано тій пам’ятці. Тому треба притягувати до відповідальності тих людей, які надавали дозвіл на будівництво.

— Олексію, ваша особиста порада людям, які розмірковують над пайовою участю в довгобуді, — варто йти на цей крок чи ні? Якщо так, то за яких умов?

— У довгобуд — однозначно ні. Звісно, я як «проблемний» інвестор зацікавлений в тому, щоб знайшлися люди, які захочуть вкласти гроші в мій проблемний об’єкт, і таким чином з’явиться можливість добудувати його. Адже інакше цей проект просто вмре. Тому мені як людині, котра намагається мислити глобально над цією проблемою, не подобається, що ризики вкладення коштів у такі об’єкти надзвичайно великі.

Але, з другого боку, радити людям вкладати кошти в довгобуди — це все одно, що пропагувати суїциди. Рівень ризиків дуже великий. Тому й кредитувати ще довго ніхто такі об’єкти не буде. Банки не хочуть давати гроші «під повітря», вони не дають і ще довго не даватимуть іпотеки під довгобуд.

Насправді ми зараз пожинаємо плоди початку 2000-х років. Усі проблеми з довгобудами виникли не сьогодні. І стає проблемних інвесторів все більше й більше не тому, що «аферистів» побільшало, — ні. Та й будівництво житла в нас ведеться не так активно. Причина банальна і проста — вся «сіль» в законодавстві, з нього треба починати вирішувати проблеми. Відверто кажучи, далеко ж не завжди забудовник — це злодій. Бувають випадки. коли він прорахувався, криза тощо... І такі випадки треба теж державі передбачити.

Вирішити проблему, чесно скажу, надзвичайно просто, жодних надприродних здібностей не потрібно. Треба посадити на місяць трьох-чотирьох людей, дати їм заробітну плату та завдання — відпрацювати механізм вирішення проблеми. Але щоб був це вироблений, нормальний законопроект, переданий у Верховну Раду.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 25 апр 2012, 21:27 
Не в сети

Зарегистрирован: 10 мар 2009, 20:43
Сообщений: 819
http://5.ua/newsline/232/0/90195
Репортаж о сегодняшнем митинге по 5 каналу.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 25 апр 2012, 22:22 
Не в сети

Зарегистрирован: 09 мар 2009, 00:21
Сообщений: 83
http://fakty.ictv.ua/ua/index/view-medi ... 0/album/83


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 25 апр 2012, 22:38 
Не в сети

Зарегистрирован: 10 мар 2009, 20:43
Сообщений: 819
25 квітня відбулася Всеукраїнська акція протесту «Марш парасольок» Організаторами заходу стали: Всеукраїнська громадська організація «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам», громадська організація «Асоціація приватних інвесторів та власників», громадська організація «АктивІнвест», громадська організація «Союз інвесторів», громадська організація «Об'єднання пайовиків фірми «Консоль», громадська організація «Захист прав інвесторів. Головківська 5/7», громадська організація «Захист прав інвесторів «Альянсу».

Учасники заходу звернулися до влади аби привернути увагу до такої глобальної проблеми, як захист прав інвесторів житлового будівництва. На даний момент більше 120 тисяч українців не мають власного даху над головою, хоча і сплатили за свої квартири 100% вартості. Учасники акції вийшли під стіни Кабінету Міністрів України та Адміністрацію Президента України з такими вимогами:

1. Усвідомити масштаби нашої проблеми в Україні (120 000 сімей) та нарешті почати її реально вирішувати.

2. Негайно скликати нараду Кабінету Міністрів України для вироблення плану дій щодо невідкладного вирішення нашої проблеми у складі:
- Перший віце-прем’єр міністр України;
- Міністр фінансів України;
- Міністр внутрішніх справ України;
- Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України;
- Міністр економіки України;
- Міністр Юстиції України;
- Генеральний прокурор України;
- Голова Національного банку України;
- Голова Державної податкової служби України;
- Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг;
- ініціативна група інвесторів (перелік додається).

3. Прийняти Постанову Кабінету Міністрів України, якою затвердити перелік “проблемних” об’єктів житлового будівництва (список додається). На період до вирішення проблем завершення будівництва цих об’єктів створити Тимчасову урядову комісію з питань завершення будівництва цих об’єктів.

4. Притягнути до відповідальності осіб, внаслідок злочинів яких завдано значної шкоди інвесторам (список додається).

5. За безпосередньої участі ініціативної групи інвесторів розробити проект змін до законодавства з метою захисту прав інвесторів та вироблення механізму завершення будівництва проблемних об’єктівта та дієвого контролю за цільовим використанням коштів в майбутніх інвестиційних будівництвах.

Олексій Гончарук, президент ВГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» сказав: «Ми хочемо, щоб з нами почали рахуватися як з суб’єктом процесу, як із 120-ма тисячами людей, проблема яких потребує негайного вирішення...

Крім того, є потреба привернути увагу можновладців до того, що є люди, які мають відповідати за те, що ці проблеми з’явились. Адже, відверто кажучи, нікого з винних сьогодні не покарано. Більше того, кримінальні справи у цьому питанні з величезною кількістю потерпілих на достатньо великі суми збитків розглядаються районними слідчими, які не мають ані кваліфікації, ані реальних можливостей для розслідування справ такого масштабу. І — очевидно — за таких умов сподіватись, що ці справи буде доведено до нормального логічного завершення не доводиться.

Звісно, за нормальних умов із цими проблемами треба сідати за стіл, виробляти позиції й вирішувати проблеми спокійно, без надриву, без лозунгів і транспорантів. І ми вже пробували так робити. Результат — нульовий. Нас, проблемних інвесторів, не поменшало, навпаки, — збільшилось. У нашій країні форми конструктивного донесення проблематики просто не працюють.

Публічність — це єдиний спосіб діалогу з владою. Бо за таких умов вона просто змушена відповісти на твої проблеми, інакше ж буде погано виглядати в очах електорату. Будемо відвертими, ми маємо надію, що хтось напередодні виборів вирішить скористатися нагодою «попіаритися» й допомогти нам у наших проблемах...»

Президент ГО «Асоціація приватних інвесторів та власників», Тетяна Шальман наголосила на тому, що немає ще такої країни в світі, де б не був врегульований ринок – «інвестор житлового будівництва – замовник – забудовник». Немає такої країни, де на понад 4,5 тисяч об’єктів будівництва стоїть мертва тиша і ллються гіркі сльози людей, які від держави не отримали ні захисту, ні підтримки.
«У нас інвесторів незавершеного житлового будівництва замість дахів над головами, залишились лише парасольки та пусті обіцянки органів державної влади. Тому ми вийшли під Кабінет Міністрів України та Адміністрацію Президента для того, щоб відкрити очі нашій державі та врешті-решт показати масштаби нашої біди», зауважила пані Шальман.

Володимир Нікітін, президент ГО «АктивІнвест» сказав: «Діючі в Україні закони, дозволяють будівельним магнатам та шахраям, вільно користуватися нашими грошима і фактично не відповідати за свої дії, прикриваючись штучними фінансовими посередниками та інструментами.

Сьогодні ми звернулися до Уряду із вимогою утворити Робочу комісію при Кабінеті Міністрів України, до якої увійшли б представники всіх міністерств і відомств, від яких залежить питання ведення будівництва. Ця комісія повинна ініціювати зміни до законодавства, що давали б підґрунтя для створення дієвого механізму завершення будівництва проблемних об’єктів, контролю за цільовим використанням коштів інвесторів, визначення відповідальності забудовників, внаслідок діяльності яких завдано шкоди інтересам інвесторів та держави.»

Загалом, на акцію протесту під Кабінет Міністрів України та Адміністрацію Президента України вийшли представники більш ніж 50 об’єктів по м. Київу та Київської області. Також під владні стіни приїхали представники об’єктів з Житомира, Тернополя, Рівного, Львова, Полтави, Одеси, Іллічівська та АР Крим.

Паралельно столичній акції протесту під будівлі органів місцевого самоврядування та на будівельні майданчики вийшли інвестори м. Іллічівська, ГО «Союз інвесторів», ГО «Захист прав інвесторів. Головківська 5/7», ГО «Захист прав інвесторів «Альянсу» в м. Одесі та ГО «Об'єднання пайовиків фірми «Консоль» в м. Севастополі.

Під час акції біля Кабінету Міністрів України відбулася зустріч представників інвесторів з представниками секретаріату Кабінету Міністрів України; Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Міністр фінансів України. Рівень цієї зустрічі, що відбулася жодним чином влаштовувати інвесторів не може, адже осіб, які змогли б приймати рішення, серед чиновників не було.

Представники Кабінету Міністрів України пояснили цей факт виключно організаційною неможливістю скликати нараду на більш високому рівні та повідомили, що для цього їм потрібен певний час.

За результатами цієї зустрічі було досягнуто домовленості, що не пізніше ніж 3 травня 2012 року в Кабінеті Міністрів України буде скликана нарада у запропонованому інвесторами складі.

На нараді має бути визначений статус та формат роботи постійно діючої комісії з питань вирішення проблем добудови проблемних об’єктів.

Якщо до 3 травня 2012 року отримані інвесторами сьогодні обіцянки не будуть виконані – вони проведуть більш масштабну акцію протесту.

Довідка:

ВГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» – незалежна громадська організація, нейтральна до політичних партій та виборчих блоків. Організація діє на засадах добровільності, рівності своїх членів, самоуправління, законності і гласності. Дата створення Асоціації – лютий 2009 року.

Місія Асоціації – цивілізований ринок будівництва, в якому враховано інтереси всіх гравців: держави, забудовників, місцевих громад, банків-кредиторів, але перш за все – враховано та захищено інтереси приватних інвесторів.

Цілі діяльності – підвищення рівня самоорганізації інвесторів з метою спільного ефективного відстоювання своїх прав; зміна ставлення влади, забудовників та банків-кредиторів до проблем приватних інвесторів з метою врахування їхніх інтересів при прийнятті рішень; вдосконалення українського законодавства з метою захисту інтересів, перш за все, приватних інвесторів.

Контактні особи:
Анна Семоненко, ГО «Об'єднання пайовиків фірми «Консоль», м. Севастополь – 050 240 19 81;
Віктор Ткачов, ГО «Союз інвесторів», м. Одеса – 095 765 76 28;
Анастасія Станіславська, м. Іллічівськ Одеської області – 066 320 51 02;
Тетяна Яценко, ГО «Захист прав інвесторів. Головківська 5/7», м. Одеса – 097 214 01 10;
Оксана Дорохова, ГО «Захист прав інвесторів «Альянсу», м. Одеса – 048 798 95 70.

Руслана Величко, Прес-секретар
Асоціації Допомоги Постраждалим Інвесторам
(044) 228-28-42/(063) 187 41 06
info@investhelp.com.ua
http://www.investhelp.com.ua

http://www.investhelp.com.ua/content/vs ... -parasolok


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 25 апр 2012, 23:40 
Не в сети

Зарегистрирован: 10 мар 2009, 20:43
Сообщений: 819
В сегодняшнем полутысячном митинге приняли участие103 инвестора нашей стройки. Большое вам спасибо за это!!! Должен заметить, что тон и атмосферу митинга задавали именно наши инвесторы. Сказалась немалая практика предыдущих митингов, мощный мегафон, краткие но хлесткие лозунги "нам потрібні наші квартири", четкий и убедительній баритон Михаила Давыдовича и женский, но убедительный голос Юли Спутай (им отдельное спасибо). И конечно ничего бы не было, если бы не кропотливая работа организаторов акции и наших представителей Вышинской и Никитина. Но больше всего всем прийдется выйти ЕШЕ, если до 03.05.12 не будет создана действенная комиссия при КМУ по решению проблемы недостроев! Чтобы с нами считались митинг должен стать не полутысячным а многотысячным. Выйти прийдется всеми семями, с детьми, с друзьями и т.д. Это слова Алексея Гончарука по окончанию митинга.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 25 апр 2012, 23:51 
Не в сети

Зарегистрирован: 11 мар 2009, 15:24
Сообщений: 2010
МЫ были лучшими!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Все огромное спасибо!!!!!!!!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 25 апр 2012, 23:58 
Не в сети

Зарегистрирован: 11 мар 2009, 15:24
Сообщений: 2010
http://investhelp.com.ua/content/v-seva ... soli%C2%BB

В Севастополе снова митинговали пайщики «Консоли».

Севастопольские пайщики фирмы «Консоль ЛТД» на нескольких объектах-недостроях в Севастополе провели акцию в поддержку всеукраинской ассоциации пострадавших инвесторов и в очередной раз выразили недоверие фирме-застройщику «Консоль ЛТД». Об этом сообщает корреспондент «Центра».


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 25 апр 2012, 23:59 
Не в сети

Зарегистрирован: 11 мар 2009, 15:24
Сообщений: 2010
http://investhelp.com.ua/content/v-odes ... orov%C2%BB

25 апреля состоялась акция протест «Марш бесквартирных инвесторов». Частные инвесторы более 50 объектов незавершенного строительства Одессы и области требуют защиты своих прав и соблюдения закона.

«Хватит государству самоустраняться от решения глобальной проблемы более 120 тысяч украинских семей, которые так наделись улучшить свои жилищные условия, не дожидаясь жилья от государства, которое на данный момент их бросило наедине с заказчиками, застройщиками. Нет еще такой страны в мире, где бы ни был урегулирован рынок - «инвестор жилищного строительства - заказчик - застройщик». Нет такой страны, где более чем на 4,5 тысячи объектов строительства стоит мертвая тишина и льются горькие слезы людей, которые от государства не получили ни защиты, ни поддержки», - говорится в тексте заявления инвесторов, пострадавших от действия тех или иных строительных компаний.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 12 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 6 часов [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB3