АктивИнвест

Общественная организация инвесторов строительства по Глушкова 6
Текущее время: 30 ноя 2021, 15:47

Часовой пояс: UTC + 6 часов [ Летнее время ]
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 02:55 
Не в сети

Зарегистрирован: 11 мар 2009, 15:24
Сообщений: 2010
http://investhelp.com.ua/content/yakshc ... o-do-vas-0

Якщо ви не будуєте, тоді ми йдемо до вас

м. Київ, Київська область, м. Одеса, м. Іллічівськ Одеської області , м. Севастополь, м. Житомир, м. Тернопіль.

У вівторок, 5червня, відбулась акція протесту «Марш парасольок. Якщо ви не будуєте, тоді ми йдемо до вас!». Постраждалі інвестори з більш ніж 70 об’єктів по всій Україні звернулись до Президента, Віктора Януковича, як до останньої інстанції в країні, яка може зрушити процес вирішення довгобудів з місця. Інвестори просять Президента делегувати до вже створеної за дорученням пана Азарова комісії таку людину, яка представлятиме Президента у цій комісії, та доручить цій людині захищати у її роботі права та законні інтереси простих людей.

«Кожен має право на житло. Держава створює умови, за яких кожний громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду». Саме так записано в Статті 47 Конституції України.

25 квітня 2012 року постраждалі інвестори вже виходили на вулицю, щоб донести до Кабінету Міністрів України свої конкретні вимоги, попросити захисту та допомоги. За результатами цього Маршу влада пообіцяла їм в найкоротші терміни приступити до вирішення проблеми, проте ці обіцянки досі так і залишаються на папері.

Як наслідок - переважна більшість органів влади на запрошення Мінрегіону делегували для участі в комісії людей, які не мають повноважень для прийняття рішень, а Міністерство фінансів (попри пряму обіцянку дану інвесторам в будівлі Кабміну під час акції протесту) та Міністерство юстиції України – взагалі проігнорували доручення Прем’єра Азарова.

«За більш ніж місяць з моменту створення, міжвідомча комісія спромоглася провести лише організаційне (не робоче) засідання на якому інвестори мали змогу відчути на собі весь спектр зухвалості та безпомічності чиновників. Людям прямо дали зрозуміти, що комісія створена «для галочки», у всіх проблемах винні виключно самі інвестори, а держава жодної відповідальності на існування такої проблеми на себе не бере. Якщо те, що відбулося на «організаційному засіданні комісії» – рівень Міжвідомчої комісії при Кабінеті міністрів України, то мені відверто прикро за нашу державу - коментує ситуацію президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам» Олексій Гончарук - Як можна вирішувати серйозні системні проблеми та сподіватися на покращення життя людей в країні, де Прем’єр-Міністр формально ставиться до глобальної проблеми 120 000 українських сімей, а центральні органи виконавчої влади не виконують (або виконують формально) його доручення? Питання риторичне, але важливе! Наша відповідь – ніяк!»

«Пояснити таку байдужість влади до глобальної проблеми сотен тисяч людей можна або відвертим небажанням можновладців чути про існування проблеми, або елементарною нездатністю державного апарату у його нинішньому персональному складі забезпечити нормальне виконання своїх функцій. Дуже сподіваємось, що ближчим до істини є другий варіант, адже у такому разі у силах Президента змінити ситуацію – рішуче замінити з десяток чиновників, щоб інші змінили своє ставлення до державної служби» - говорить Олексій Гончарук.

Президент громадської організації «Асоціація приватних інвесторів та власників» Тетяна Шальман сказала: «Якщо за минулої влади можна було почути закиди (як часто це люблять робити українські політики) – «такі схеми (оборудки) з грошима приватних інвесторів видумали не ми, а попередники». Згодна, у більшість об'єктів люди почали вкладати кошти ще з 2003 року. А от закиди нинішньої влади, що винні «помаранчеві» – не мають місця. Саме представники сьогоднішньої провладної команди на початку 2000-х розробляли такі «закони», що «аукається» їм зараз. Так, «помаранчеві» теж доклали рук до збільшення кількості недобудованих об'єктів. Вони хоча й розробляли інші механізми інвестування в житлове будівництво – ввели продаж цінних паперів, облігацій, але як довело саме життя – ці механізми сьогодні стали теж добре спланованою аферою».

«Тому саме в темі українських інвестицій немає на кого пальцем показувати. Винні всі. Всі гілки влади, всіх кольорів, всіх років останнього десятиліття. А оскільки нинішні затіяли в 2003-2004 рр., то нинішнім і починати «розгрібати» сміття у своїй країні» - наголосила пані Шальман.

Тому «безквартирні» доведені до відчаю цим «паралічем» влади та створеної комісії «обживали» прилеглі території Адміністрації Президента України.

Інвестори вкотре намагаються привернути увагу Президента, щоб той допоміг вирішити проблему сотен тисяч українців та взяв її під особистий!

Організатори акції: ВГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам», ГО «Асоціація приватних інвесторів та власників», ГО «АктивІнвест», ГО «Союз інвесторів», ГО «Об'єднання пайовиків фірми «Консоль», ГО «Захист прав інвесторів. Головківська 5/7», ГО «Захист прав інвесторів «Альянсу».


Вернуться наверх
 Профиль  
 

СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 02:56 
Не в сети

Зарегистрирован: 11 мар 2009, 15:24
Сообщений: 2010
http://fakty.ictv.ua/ru/index/view-media/id/14874

Выпуск 12:45. 5 июня 2012


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 02:58 
Не в сети

Зарегистрирован: 11 мар 2009, 15:24
Сообщений: 2010
Изображение
upload pictures


Изображение
image host

Изображение
image hosting adult


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 03:21 
Не в сети

Зарегистрирован: 11 мар 2009, 15:24
Сообщений: 2010
Во время нашего митинга к Администрации Президента пришли:

http://newsme.com.ua/ua/society/1325828/

400 осіб мітингують під Адміністрацією президента.

Близько 400 прихильників партій "Всеукраїнське об'єднання" Свобода "і" Конгрес українських націоналістів "проводять мітинг біля будівлі Адміністрації президента проти ухвалення закону про державну мовну політику.

Учасники мітингу прийшли під будівлю Адміністрації після мітингу, проведеного ними біля Верховної ради.

Присутні тримають прапори з символікою партій, перед ними виступають депутати Львівської обласної ради, а також депутати Тернопільської та Львівської міських рад. Делегація мітингу має намір передати в Адміністрацію заяву із закликом до президента Віктора Януковича ветувати закон про мовну політику в разі його прийняття.

Відповідне звернення було раніше прийнято одноголосно на виїзних засіданнях вищевказаних рад, які пройшли сьогодні під будівлею парламенту.

Як повідомлялося, Рада має намір встановити офіційне використання регіональних мов у роботі місцевих органів державної влади при проживанні мінімум 10% носіїв на територіях, на яких поширений цей мову.

Раніше близько 1,5 тисячі прихильників Партії регіонів і 0,5 тисячі прихильників опозиції проводили мітинг біля Ради відповідно за і проти прийняття закону про мовну політику
<a href="http://newsme.com.ua/ua/society/1325828/">Источник</a>


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 06 июн 2012, 03:39 
Не в сети

Зарегистрирован: 11 мар 2009, 15:24
Сообщений: 2010
Під АПУ мітингували ошукані житлові інвестори [відео]

http://5.ua/newsline/232/20/91706/

Марш під парасольками відбувся у Києві (05.06.2012). Сотні ошуканих інвесторів з усієї України пройшлися центром столиці до Адміністрації Президента. Зонтики мітингувальники використовували, як символ того, що в них немає даху над головою.
Люди просять повернути їм житло і вирішити проблему довгобудів. Йдеться про понад 70 об'єктів. Нагадаємо, наприкінці квітня інвестори вже виходили на вулицю. Тоді їх, начебто, почули, і навіть створили міжвідомчу комісію з цього питання. Утім, нині вона не діє. Тепер люди звертаються вже до Президента. Просять призначити одну людину, відповідальну за їхнє питання. Своє звернення інвестори передали в Адміністрацію. Дві години мітингувальники чекали під дощем на зустріч із високопосадовцями. Утім, до інвесторів так ніхто і не вийшов.

Світлана, учасник акції: "Такое предложение к нашим господам чиновникам - пускай выставят на продажу одну свою виллу и нам хватит достроить наше социальное жилье, оно ж у нас недорогое".

Олексій Гончарук, організатор акції: "Проблема сьогодні є чи не наймасштабнішою в Україні. 120-300 тисяч сімей - це великий електорат, це велика кількість людей, це обласний центр, тому ігнорувати таку проблему Президент не може, як орган державної влади".


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 08 июн 2012, 17:19 
Не в сети

Зарегистрирован: 11 мар 2009, 15:24
Сообщений: 2010
http://www.epravda.com.ua/news/2012/06/6/325540/

Епідемія будівельних афер крокує Україною

Изображение
free image hosting

В Україні триває епідемія будівельних афер.
Асоціація приватних інвесторів нарахувала вже понад 120 тисяч жертв житлових махінацій, повідомляє ТСН.
Ошукані інвестори, які роками чекають від своїх забудовників квартир, і у яких зараз замість даху над головою лише парасольки, у вівторок вимагали від президента знайти державне рішення проблемних довгобудів. Марш парасольок прокрокував центром столиці.

Тут ошукані інвестори із сімдесяти об'єктів. Ці гарячі точки розкидані по всій Україні і цих парасольок стає дедалі більше. На гроші цих родин вже можна було побудувати нове місто.

Їхні історії майже однакові і схожі схеми - збір грошей, бурхливий початок будівництва, а далі тиша на майданчику - забудовник або втік, або банкрут і нічого неможливо змінити.

У Мінрегіонбуді визнають, що будівельні афери переросли в загальнодержавний головний біль.
Немає регіону, де б не фіксували об'єкт із порушеними термінами будівництва.
Але ж бачили очі що купували, кажуть чиновники інвесторам.

"Якщо комерційна структура зібрала гроші з людей і не збудовано, то держава опосередковано може відповідати. Там, де є вільні квартири, держава їх забере і добудує. По кожному об'єкту ведеться окрема робота", - запевнив директор департаменту Мінрегіонбуду Олександр Непомнящий.

Інвестори переконують, що робота ведеться лише для галочки, і перспектив щодо недобудов немає.
Вони від держави вимагають головного - контролювати забудовника, адже він не несе ніякою відповідальності перед тими, у кого брав гроші.

Потерпілі пропонують державі: якщо роботи не ведуться більше ніж півроку, об'єкт забирати у власність міста і шукати нового інвестора під державні гарантії.

Ці пропозиції ошукані українці хотіли розповісти в Адміністрації президента.
Звідти на них визирали теж із-під парасольок, але ніхто не наважився вийти. Тим не менш звернення взяли.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 08 июн 2012, 17:23 
Не в сети

Зарегистрирован: 11 мар 2009, 15:24
Сообщений: 2010
http://www.day.kiev.ua/229405

«Життєве шоу»...
«Безквартирні» інвестори дали Президентові 10 днів, щоб він знайшов «крайнього» у вирішенні проблеми довгобудів у країні.
Изображение
image host

Учора Президент України з вікна свого кабінету на Банковій міг «безкоштовно» подивитися вуличну виставу. Театралізоване дійство під назвою «Якщо ви ще не будуєте, тоді ми йдемо до вас» главі держави організували більше постраждалі інвестори житлових об’єктів із шести міст України.

Маршем від готелю «Дніпро» до Банкової учора вирушили майже шість сотень обурених українців. Кожен прийшов хто з чим: господарськими мисками, рушниками, шнурівками для білизни... На принесених шнурівках розвісили наволочки з назвами забудов і почали «обживати» територію. Власне, у такий спосіб, показавши «життєве шоу», проблемні інвестори сподіваються привернути увагу Президента. Кажуть, Кабмін «обманув», тепер одна надія — на гаранта Конституції.

Постраждалі інвестори більш ніж 70 будівельних об’єктів зі всієї України звернулись до Президента України Віктора Януковича як до останньої інстанції в країні, яка може зрушити з місця процес вирішення довгобудів. Дізнатися, що це за «театральна трупа» влаштувала «шоу» під АП і чого вона вимагає, з Адміністрації вислали рядового чиновника. Той забрав вимоги і пообіцяв, що «розберуться». Інвестори таким «нахабством» обурені. Зважаючи на те, що їхня проблема — це 120 тисяч сімей, які вже десяток років не мають власного даху над головою, вони розраховували, що з дверей АП до них вийде чиновник не меншого штибу, аніж Ірина Михайлівна Акімова.

Висновки ми зробили — кажуть організатори. Мовляв, відводили Президенту 10 днів. І якщо за цей час Віктор Федорович адекватно не відреагує на звернення інвесторів, тобто не прийме відповідних рішень, то вони обіцяють змінювати «риторику». Якщо не вдається заручитись підтримкою влади, треба її змінити, підкреслили «Дню» в Асоціації допомоги постраждалим інвесторам. План дій на такий випадок, за їх словами, вже розроблено. І обіцяють владі шоу за участю більш ніж 120 тисяч акторів.

«МИ ВТОМИЛИСЯ ВІД КОЛЕКТИВНОЇ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОСТІ...»

Олексій ГОНЧАРУК, президент ВГО «Асоціація допомоги постраждалим інвесторам»:

— Наші вимоги змінилися з огляду на те, що цього разу ми зверталися не до Кабінету Міністрів, а до Президента. Багатотисячна армія чиновників сьогодні не визнає існування проблеми довгобудів. А коли їм і доводиться реагувати на очевидні речі, то вони говорять, що ця проблема породжена самими людьми і це — не питання держави. Звичайно, для журналістів на камери вони створюють видимість занепокоєння та імітують спроби вирішити проблему. Та насправді в кулуарах абсолютна більшість чиновників має непохитну позицію: ваші гроші — ваші проблеми.

Тому ми просили Президента, по-перше, публічно визнати факт існування нашої проблеми, а по-друге, від імені держави взяти зобов’язання вирішити її. Нам потрібні такі дії Президента хоча б для того, щоб чиновники почали по-іншому ставитись до наших питань.

Крім того, ми вимагаємо, щоб Віктор Янукович призначив представника Президента України у міжвідомчій комісії, яку створив Кабмін для вирішення нашої проблеми. Адже сьогодні до її складу увійшли чиновники невідповідного рівня, щоб вирішувати всеукраїнську проблему з довгобудами. Відтак, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк не зміг виконати доручення Азарова. Персональний склад Міжвідомчої комісії яскраво підтверджує, що влада вкотре вирішила почати «імітувати активну діяльність» щодо вирішення проблеми довгобудів. Адже пройшов місяць відтоді, як її створили, а все, на що вона спромоглася, — це смішне організаційне засідання, на якому нам не для протоколу пояснили, що це — наша проблема. Можна сказати, що від Президента ми хочемо «крайнього». Ми втомилися від колективної безвідповідальності і вимагаємо від Президента визначити людину, яка має взяти на себе відповідальність вирішити питання довгобудів.
Алла ДУБРОВИК, «День»


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 08 июн 2012, 20:06 
Не в сети

Зарегистрирован: 11 мар 2009, 15:24
Сообщений: 2010
Изображение
hosting images


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 07 дек 2012, 00:07 
Не в сети

Зарегистрирован: 11 мар 2009, 15:24
Сообщений: 2010
ВИДЕО МИТИНГА возле АП!!!!!!!!! 05.06.2012

http://www.youtube.com/watch?v=azS_9BD7eg4&feature=plcphttp://ipress.ua/news/kilkist_budivelny ... _2512.html

Кількість будівельних афер в Україні зростає

У Мінрегіонбуді визнають, що будівельні афери стали загальнодержавною проблемою, інформує ТСН.
В кожному регіоні України є проблеми, пов'язані з порушенням термінів будівництва багатоповерхових будинків.
"Якщо комерційна структура зібрала гроші з людей і не збудовано, то держава опосередковано може відповідати. Там, де є вільні квартири, держава їх забере і добудує. По кожному об'єкту ведеться окрема робота", - запевнив директор департаменту Мінрегіонбуду Олександр Непомнящий.
За даними Асоціації приватних інвесторів, сьогодні в Україні понад 120 тисяч жертв афер з нерухомістю.

Інвестори пропонують вихід з ситуації
Схема по котрії діють забудовники переважно однакова: з людей збирають гроші, починають будівництво, а пізніше компанія або втікає, або стає банкрутом.
Інвестори відзначають, що перспектив добудувати незавершені об'єкти немає. Деякі роботи проводяться, але лише для галочки.
Люди, які інвестують в майбутнє помешкання вимагають від держави коньтролю над фірмами-забудовниками, оскільки вони не несуть жодної відповідальності за свою роботу.
Вони пропонують державі забирати об'єкти у власність міста, якщо роботи не проводяться більше 6 місяців, і знайти нового інвестора під державні гарантії. Відповідне звернення інвестор-жертви афер передали ддо Адміністрації Пркезидента України під час акції протесту, організованої 5 червня.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 9 ] 

Часовой пояс: UTC + 6 часов [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB3