АктивИнвест

Общественная организация инвесторов строительства по Глушкова 6
Текущее время: 14 апр 2021, 20:26

Часовой пояс: UTC + 6 часов [ Летнее время ]
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 11 авг 2009, 16:22 
Не в сети

Зарегистрирован: 10 мар 2009, 20:43
Сообщений: 819
http://www.univ.kiev.ua/ua/news/1629/

Это постановление Кабинета Министров. Очень интересными являютя п.3 и п.6, они напрямую связаны с нашей стройкой! Так что под Кабмин нужно выходить и требовать государственных гарантий!


Вернуться наверх
 Профиль  
 

СообщениеДобавлено: 11 авг 2009, 17:00 
Не в сети
Администратор

Зарегистрирован: 27 фев 2009, 01:43
Сообщений: 253
Откуда: Конева 4-В
Постанова уряду про Київський університет 4 серпня 2009 року
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 29 липня 2009 р. № 795
Київ
Питання Київського національного університету імені Тараса Шевченка
.....
3. Міністерству освіти і науки, Міністерству фінансів передбачати починаючи з 2011 року під час складання проекту Державного бюджету України кошти для організації стажування 200 науково-педагогічних та наукових працівників, 1000 студентів і аспірантів Університету у провідних зарубіжних науково-навчальних центрах, фінансування наукових досліджень в обсязі не менш як 25 відсотків коштів державного бюджету, що передбачаються для його утримання, придбання обладнання та новітніх засобів навчання, проведення реконструкції навчальних корпусів, спортивного комплексу, стадіону, інженерних мереж і доріг, спорудження Палацу студентів, будівництва житлового будинку на 200 квартир для співробітників та гуртожитків для студентів Університету (не менш як на 2000 місць), упорядження території Ботанічного саду імені академіка О. Фоміна, облаштування на території Канівського природного заповідника (Черкаська область) пам’ятних історичних місць, пов’язаних з іменем Т. Г. Шевченка.
.....
6. Рекомендувати органам місцевого самоврядування утриматися від прийняття рішень, виконання яких може призвести до неправомірного відчуження майна (у тому числі земельних ділянок), що належить Університету, а в разі прийняття у передбачених законом випадках рішень стосовно такого майна враховувати особливості визначеного Законом України “Про вищу освіту” та іншими актами законодавства правового режиму майна вищих навчальних закладів, що мають статус національного.

Прем’єр-міністр України Ю. ТИМОШЕНКО


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 11 авг 2009, 20:42 
Не в сети

Зарегистрирован: 07 мар 2009, 20:51
Сообщений: 106
Просьба к юристам прокомментировать: как можно использовать (либо чем для нас чревато) это Постановление Кабмина....


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: 15 авг 2009, 22:30 
Не в сети

Зарегистрирован: 11 мар 2009, 15:24
Сообщений: 2010
Вначале появился Указ
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 412/2008
Про заходи щодо підвищення статусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Ураховуючи винятково важливу роль Київського національного університету імені Тараса Шевченка у підготовці висококваліфікованих спеціалістів, науковців, формуванні національної еліти, розвиткові духовності Українського народу, розбудові української держави, його міжнародне визнання, виходячи з необхідності переведення його діяльності на якісно новий, сучасний рівень, з метою підвищення статусу цього вищого навчального закладу та з нагоди відзначення у 2009 році 175-річчя Київського національного університету імені Тараса Шевченка постановляю:
1. Кабінету Міністрів України:
1) забезпечити реалізацію в установленому порядку комплексу заходів щодо перетворення Київського національного університету імені Тараса Шевченка у Київський національний дослідницький університет імені Тараса Шевченка (далі - Університет) - головний навчально-науковий центр України з підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів вищої кваліфікації, в тому числі щодо надання Університету прав:
затверджувати індивідуальні умови прийому для відбору талановитої молоді, а також установлювати плани прийому за напрямами підготовки, за спеціальностями у межах державного замовлення та ліцензованого обсягу підготовки фахівців в Університеті;
визначати самостійно нормативи чисельності студентів, слухачів, аспірантів, докторантів, здобувачів наукових ступенів кандидата та доктора наук на одну штатну посаду науково-педагогічного працівника Університету в межах фонду оплати праці, встановивши для Університету співвідношення «викладач - студент» один до п'яти;
видавати диплом про вищу освіту власного зразка;
приймати остаточне рішення щодо присудження наукових ступенів та вчених звань;
2) вирішити питання щодо збільшення на 30 відсотків установлених розмірів заробітної плати працівникам Університету та підвищення на 20 відсотків розмірів стипендій студентам, аспірантам і докторантам Університету, фінансування щорічного стажування 200 науково-педагогічних і наукових працівників та 1 тисячі студентів і аспірантів Університету у провідних закордонних навчально-наукових центрах, фінансування наукових досліджень в обсязі не менше 25 відсотків загального обсягу бюджетного фінансування Університету, передбачати у законопроекті про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» і проектах закону про Державний бюджет України на 2009 та наступні роки видатки у необхідних обсягах для зазначених цілей;
3) розробити та затвердити у двомісячний строк державну програму комплексного розвитку Університету на 2008-2012 роки, передбачивши, зокрема, заходи щодо:
придбання сучасного навчально-наукового обладнання, реконструкції навчальних корпусів Університету, Ботанічного саду імені академіка О. Фоміна, спортивного комплексу та стадіону, міжкорпусних інженерних мереж та доріг, спорудження Палацу студентів, визначивши при цьому порядок та терміни виконання робіт;
реконструкції в установленому порядку протягом 2008-2009 років Головного («Червоного») навчального корпусу Університету;
будівництва жилого будинку на 200 квартир для молодих співробітників Університету (до 2010 року) та гуртожитків для студентів не менш як на 2 тисячі місць; реконструкції Канівського природного заповідника (Черкаська область) у рамках облаштування Шевченківських місць;
4) затвердити новий персональний склад Організаційного комітету з підготовки та відзначення 175-річчя Київського національного університету імені Тараса Шевченка на чолі з Прем'єр-міністром України, переглянути план заходів з підготовки та відзначення 175-річчя Київського національного університету імені Тараса Шевченка щодо проведення святкування 175-річчя Університету на загальнодержавному рівні;
5) розробити та внести у тримісячний строк на розгляд Верховної Ради України законопроект про Київський національний дослідницький університет імені Тараса Шевченка.
2. Раді міністрів Автономної Республіки Крим забезпечити виконання протягом 2008-2009 років комплексу берегоукріплювальних робіт на території оздоровчо-спортивного комплексу Університету в селі Берегове Бахчисарайського району, облаштування бази навчально-виробничої практики Університету.
3. Київській міській державній адміністрації забезпечити протягом 2008-2009 років будівництво підземних переходів біля будинку №60 по вулиці Володимирській та будинку №90 по вулиці Васильківській, благоустрій територій Університету у Голосіївському районі, реконструкцію студентської поліклініки і санаторію-профілакторію Університету.
4. Київській, Закарпатській, Черкаській обласним державним адміністраціям забезпечити реконструкцію та облаштування баз навчально-виробничої практики Університету.
5. На часткову зміну Указу Президента України від 14 січня 2000 року №64 «Про Статут Київського національного університету імені Тараса Шевченка» (зі змінами, внесеними Указом від 4 березня 2003 року №194) установити, що Президентом України затверджуються склад Наглядової ради Університету, а також за поданням голови Наглядової ради Університету - Положення про Наглядову раду.
Президент України Віктор ЮЩЕНКО
5 травня 2008 року


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 

Часовой пояс: UTC + 6 часов [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB3