АктивИнвест

Общественная организация инвесторов строительства по Глушкова 6
Текущее время: 28 мар 2024, 21:36

Часовой пояс: UTC + 6 часов [ Летнее время ]




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 03 июн 2009, 16:54 
Не в сети
Администратор

Зарегистрирован: 27 фев 2009, 01:43
Сообщений: 253
Откуда: Конева 4-В
Интересовавшимся процессом ввода в эксплуатацию.

С 2009 г. (Согласно недавнему постановлению Кабмина №923 "О порядке приема в эксплуатацию законченных строительством объектов" от 08.10.08) процесс ввода новостроек в эксплуатацию должен упроститься: чиновников, от которых будет зависеть узаконивание жилых зданий, станет меньше. Последнее слово окажется за инспекциями государственного архитектурно-строительного контроля.


До 31 декабря 2008 г.

1 этап. Рабочая комиссия:

генподрядчик, субподрядчики, эксплуатационная организация, автор проекта, инспекция ГАСК, органы государственного санитарно-эпидемиологического надзора, государственного пожарного надзора, промышленной безопасности, охраны труда, государственного энергетического контроля, охраны окружающей среды, государственной инспекции по энергосохранению. Глава комиссии - представитель заказчика.

2 этап. Государственная приемная комиссия:

орган исполнительной власти или местного самоуправления, исполком местного совета, заказчик, генподрядчик, автор проекта, эксплуатационная организация, инспекция ГАСК, органы государственного санитарно-эпидемиологического надзора, государственного пожарного надзора. Создает комиссию орган исполнительной власти или местного самоуправления.

С 1 января 2009 г.

Государственная приемная комиссия:

заказчик, автор проекта, страховая компания, генподрядчик, ГАСК, а также орган исполнительной власти или местного самоуправления, эксплуатационная организация (с их согласия). Создает комиссию инспекция ГАСК.

http://news.finance.ua/ru/~/2/0/all/2008/12/23/147142


Вернуться наверх
 Профиль  
 

СообщениеДобавлено: 03 июн 2009, 17:30 
Не в сети

Зарегистрирован: 26 май 2009, 02:42
Сообщений: 198
Якщо вже піднімаєте питання і даєте інформацію, то давайте конкретно і повно.

Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів здійснюється комісією і полягає у підтвердженні нею готовності до експлуатації об'єктів нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, комунікацій та споруд інженерної і транспортної інфраструктури, їх інженерно-технічного оснащення та забезпечення, пускових комплексів, черг будівництва (далі - закінчені будівництвом об'єкти) відповідно до погодженої та затвердженої в установленому порядку проектної документації.

Приймальна комісія утворюється інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю, яка видала дозвіл на виконання будівельних робіт на підставі письмової заяви замовника об'єкта будівництва

От тут нюанс, адже замовник - КНУ, якщо я правильно розумію. А наявність довіреності у Побутрембуда - це ніщо, так як вона відкликається легко. Навіть якщо десь написано що довіреність безвідклична.

Замовник зобов'язаний не пізніше ніж за три робочих дні до початку роботи приймальної комісії повідомити про це органи, представники яких входять до складу приймальної комісії.

До заяви додаються:

проектна документація, погоджена та затверджена в установленому законодавством порядку;

перелік видів будівельно-монтажних робіт із зазначенням суб'єктів господарювання, які їх виконали;

інформація про відповідальних інженерно-технічних працівників;

комплект виконавчої документації на будівельно-монтажні роботи згідно з переліком, визначеним нормативними документами;

документи, що свідчать про відповідність використаних матеріалів, конструкцій, виробів та обладнання встановленим вимогам нормативних документів;

результати досліджень якості питної води, ґрунту, атмосферного повітря залежно від конкретних умов будівництва;

акт про закладення проектної документації до страхового фонду документації, якщо такий об'єкт будівництва входить до переліку об'єктів і споруд, за якими проектна документація закладається до страхового фонду документації в установленому Мінрегіонбудом та МНС порядку;

висновок посадової особи інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, яка здійснювала нагляд за будівництвом об'єкта, про можливість прийняття об'єкта в експлуатацію.

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю розглядає подані матеріали і в разі відповідності їх наведеному переліку та вимогам протягом трьох робочих днів утворює приймальну комісію.

У разі коли подані замовником документи не відповідають вимогам, заява з доданими до неї документами повертається замовнику протягом трьох робочих днів з моменту її реєстрації.

Замовник може звернутися повторно до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю лише після усунення виявлених недоліків.

До складу приймальної комісії включаються представники замовника, генерального проектувальника, страхової компанії (один з яких є головою приймальної комісії), генерального підрядника, інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, відповідного комітету доступності (за згодою), а також представники органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування та експлуатаційних організацій за їх згодою.

Включення до складу приймальної комісії представників інших органів здійснюється в установлених законодавством випадках.

Приймальна комісія перевіряє відповідність:


архітектурних, конструктивних та інженерно-технічних рішень закінченого будівництвом об'єкта погодженому та затвердженому проекту, виконавчій документації, державним стандартам, будівельним нормам і правилам, технічним умовам, іншим нормативним документам;

виконаних будівельно-монтажних робіт вимогам нормативної документації;

результатів проведених індивідуальних і комплексних випробувань обладнання нормативним показникам;

змонтованого інженерного, технологічного обладнання та документального підтвердження відповідності виконаних робіт вихідним даним.

На закінченому будівництвом об'єкті повинні бути виконані всі передбачені проектною документацією та державними стандартами, будівельними нормами і правилами роботи, а також змонтоване і випробуване обладнання.

Житлові будинки, в яких квартири та інші приміщення побудовані за кошти фізичних та юридичних осіб, можуть прийматися в експлуатацію без виконання внутрішніх опоряджувальних робіт, які не впливають на експлуатацію будинків, якщо це обумовлено інвестиційним договором про будівництво та за умови дотримання при цьому санітарних, протипожежних і технічних вимог. Перелік внутрішніх опоряджувальних робіт, без виконання яких можливе прийняття в експлуатацію житлових будинків, визначається Мінрегіонбудом.

Результати роботи приймальної комісії оформляються актом готовності об'єкта до експлуатації, форма якого затверджується в установленому порядку Мінрегіонбудом.

На підставі акта готовності об'єкта до експлуатації інспекція державного архітектурно-будівельного контролю протягом двох робочих днів від дати його підписання видає замовнику або уповноваженій ним особі свідоцтво про відповідність збудованого об'єкта проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил (далі - свідоцтво) за формою, затвердженою в установленому законодавством порядку Мінрегіонбудом.

Датою прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта є дата видачі зареєстрованого інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю свідоцтва.

Свідоцтво є підставою для укладення договорів про постачання на об'єкти будівництва необхідних для їх функціонування ресурсів (води, газу, тепла, електроенергії), включення даних про такі об'єкти будівництва до державної статистичної звітності та оформлення права власності на них.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 

Часовой пояс: UTC + 6 часов [ Летнее время ]


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB3